birgün

24° AÇIK

SİYASET 17.03.2020 15:13

AKP'li Çamlı, karantinada 'üremeyi' tavsiye etti

AKP'li Çamlı, karantinada 'üremeyi' tavsiye etti

Meclis’te açtığı sahte hesapla canlı yayın yaparak kendisini ifşa ettiği için ‘Yeliz’ ismiyle anılan AKP İstanbul Milletvekili Ahmet Hamdi Çamlı, koronavirüs salgını hakkında attığı tweetle bir kez daha sosyal medyanın gündemi olmayı başardı.

Twitter hesabından açıklama yapan Çamlı, 'Erdoğan'ın en az 3 çocuk' tavsiyesine göndermede bulunarak koronavirüs nedeniyle evlerinden çıkamayan vatandaşlara 'üreme' tavsiyesinde bulundu.

Çamlı yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

"Reisicumhur'umuz, ileriye dönük azalma eğiliminde olan nüfus meselesiyle ilgili olarak,iştirak ettiği her nikahta 3 çocuk meselesini hatırlatıyor,teşvik ediyordu..

Şer gibi gözüken Korona, istirahati bu manada berekete,hayra vesile olacaktır GüçlüMilletGüçlüDevlet"

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol