birgün

13° KISA SÜRELİ HAFİF YOĞUNLUKLU YAĞMUR

GÜNCEL 13.09.2021 10:16

AKP’li Erzurum Belediye Başkanı, canlı yayında İYİ Parti İl Başkanı’na küfür etti

AKP’li Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, İYİ Parti İl Başkanı Melih Kırkpınar'a telefonla bağlandığı canlı yayında küfür etti.

AKP’li Erzurum Belediye Başkanı, canlı yayında İYİ Parti İl Başkanı’na küfür etti

AKP’li Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, İYİ Parti Erzurum İl Başkanı Melih Kırkpınar'ın konuk olarak katıldığı ERK Haber'deki programa telefonla bağlandı.

Mehmet Sekmen, Kırkpınar'a, bazı eleştirileri üzerine “Pezevenk” diyerek küfür etti.

İYİ Partili ismin “Biliyoruz Kartal'dan nasıl geldiğinizi” demesi ile tansiyon arttı. Kırkpınar'ın “Sayın Sekmen haddini bil önce, adam gibi konuş” şeklindeki uyarısından sonra bu kez, Sekmen, “Nasıl geldim Kartal’dan pezevenk” ifadesini kullandı.

İYİ Parti Erzurum Milletvekili Naci Cinisli, programda yaşananlara Mehmet Sekmen'i ve Erzurum Belediyesi'ni etiketleyerek “Siyasi görgüsüzlüğün doruk noktası!! KÜFÜR sahibine yakışır..” ifadeleriyle tepki gösterdi.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol