birgün

21° AÇIK

AKP'li Mahir Ünal'dan tepki çeken paylaşım: Topu sosyal medya ekibine attı

AKP Grup Başkanvekili Mahir Ünal'ın, Dünya Kadınlar Boks Şampiyonası'nda 5 altın madalya kazanan sporculardan sadece Busenaz Sürmeneli için tebrik paylaşımı yapması Twitter kullanıcıları tarafından tepkiye neden oldu. Ünal, topu sosyal medya ekibine atarak, diğer sporcuları da kutladığı başka bir paylaşım yaptı.

GÜNCEL 21.05.2022 12:46
AKP'li Mahir Ünal'dan tepki çeken paylaşım: Topu sosyal medya ekibine attı
Abone Ol google-news

AKP Grup Başkanvekili Mahir Ünal, Dünya Kadınlar Boks Şampiyonası'nda 5 altın madalya kazanan sporculardan sadece Busenaz Sürmeneli için tebrik mesajı paylaştı.

AKP'li Ünal'ın diğer isimlere yer vermemesi Twitter kullanıcıları tarafından tepkiyle karşılandı. Ünal, tepkiler üzerine paylaşımını sildi.

Tepkilerin ardından açıklama yapan Ünal, topu sosyal medya ekibine atarak, "Sosyal medya ekibimiz bugün şampiyonlarımızı tek tek tebrik edip finalde topluca bir paylaşım yapmayı planlanmış. (İyi bir planlama olmadığı uygulamalı görülmüştür). Herhangi bir sporcumuzu bir diğerinden ayırmamız düşünülemez her çaba kutsal, her mücadele biriciktir" diye yazdı.

AKP’li Ünal bir sonraki paylaşımında da, altın ve bronz madalya alan sporcuların isimlerini yazarak, "Türkiye ev sahipliğinde gerçekleşen Dünya Kadınlar Boks şampiyonasında bayrağımızı dalgalandıran tüm sporcularımızı yürekten kutluyorum" ifadelerine yer verdi.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

Birgün'e Abone ol