birgün

22° AZ BULUTLU

AKP’nin İzmir adayı Zeybekci: Belediyenin kafelerinde alkol satışını neden kaldıralım?

AKP tarafından İzmir Büyükşehir Belediye Başkanlığı’na aday gösterilen Nihat Zeybekci, “Belediyenin kafelerinde alkol satışını neden kaldıralım? Mekanları, neden taşıyalım? Bu uygulamaların hiçbirisi ile bir problemimiz olmayacak” açıklamasında bulundu. Nihat Zeybekci, Best FM’de Ufuk Karcı’nın sorularını yanıtladı. Zeybekci, göreve gelmeleri halinde 100 gün içinde şehrin görünümünü değiştireceklerini ileri sürdü ve dikey mimariye asla müsaade etmeyeceklerini iddia […]

SİYASET 21.02.2019 12:51
AKP’nin İzmir adayı Zeybekci: Belediyenin kafelerinde alkol satışını neden kaldıralım?
Abone Ol google-news

AKP tarafından İzmir Büyükşehir Belediye Başkanlığı’na aday gösterilen Nihat Zeybekci, “Belediyenin kafelerinde alkol satışını neden kaldıralım? Mekanları, neden taşıyalım? Bu uygulamaların hiçbirisi ile bir problemimiz olmayacak” açıklamasında bulundu.

Nihat Zeybekci, Best FM’de Ufuk Karcı’nın sorularını yanıtladı.

Zeybekci, göreve gelmeleri halinde 100 gün içinde şehrin görünümünü değiştireceklerini ileri sürdü ve dikey mimariye asla müsaade etmeyeceklerini iddia etti.

Hayat tarzına müdahalenin söz konusu olmayacağını belirten Zeybekci, “Özellikle bu alkolle ilgili soruları haksız buluyorum. Belediyenin kafelerinde alkol satışını neden kaldıralım? Mekanları, neden taşıyalım. Bu uygulamaların hiçbirisi ile bir problemimiz olmayacak. Ancak bu tartışmalar, İzmir’e haksızlıktır” dedi.

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

Birgün'e Abone ol