Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, milletvekili adayı olduğu Şanlıurfa'da 11 Nisan Spor Salonu'nda düzenlenen AKP aday tanıtım toplantısına katıldı. Bozdağ'ın konuşma yaptığı sırada sandalyelerin boş olduğu dikkat çekti.

AKP'nin Şanlıurfa milletvekili adayı Bozdağ boş sandalyelere konuştu

AKP'nin aday tanıtım toplantısında Şanlıurfa Milletvekili Adayı ve Adalet Bakanı Bekir Bozdağ'ın konuşması sırasında salonun boş olduğu görüldü.

Şanlıurfa 11 Nisan Spor Salonu'nda düzenlenen AKP Şanlıurfa Milletvekili Aday Tanıtım Toplantısı'na katılan Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, AKP'li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın selamını getirdiğini söyleyerek konuşmasına başladı.

Türkiye'nin, 14 Mayıs'ta Recep Tayyip Erdoğan'ı yeniden cumhurbaşkanı yapacağını dile getiren Bekir Bozdağ, şöyle konuştu:

 "Bizim sözümüz sözdür. Sayın Kılıçdaroğlu, 'İstanbul'dan bir kişi çıkmaz, çıkmayacak, söz, namus sözü' dedi. İstanbul'da kaç bin kişi ekmeğinden oldu. Ankara'da, İzmir'de başka yerlerde kaç bin kişi işinden oldu. 'Söz namustur' dedi, 'Gelin yakamdan tutun' dedi, şimdi tutmuş 'Ben söz veriyorum' diyor. Sen hangi sözünde durdun ki sana inanalım. İstanbul'da şu kadar konut yapacaktınız, İzmir'de temel attın, temeli attığın gibi duruyor. Biz bir yılda konutları teslim ettik. Siz hangi sözünüzü tuttunuz da sizin bugün verdiğiniz söze Şanlıurfalılar, aziz milletimiz itimat etsin, 'Bunlar sözünün eri adam' desin. Var mı tuttuğu söz? Yok ama 'söz söz' diye diye milleti aldatmaya gayreti çok yüksek. Biz ne aldatan, ne aldanan olacağız. Aldatmadık da aldanmadık da aldatmayacağız da."

Bozdağ'ın konuşma yaptığı salonun boş olduğu görüldü.