birgün

22° AZ BULUTLU

SPOR 07.07.2020 20:06

Alanyaspor Başkanı: Erol Bulut buradayken başka takımla görüşecek karakterde değil

Aytemiz Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu, Erol Bulut’un sezon sonu Fenerbahçe’ye gideceği söylentileriyle ilgili konuştu

Alanyaspor Başkanı: Erol Bulut buradayken başka takımla görüşecek karakterde değil

Aytemiz Alanyaspor Teknik Direktörü Erol Bulut’un Fenerbahçe ile anlaştığı ve sezon sonunda yeni takımına katılacağı haberleri sıklıkla gündeme geliyor. Turuncu yeşilli kulübün Başkanı Hasan Çavuşoğlu, İHA’ya yaptığı açıklamalarda, “Yalan haber yapıyorlar” diyerek tartışmaya son noktayı koydu.

Çavuşoğlu açıklamasında şunları söyledi:

“Ben de buradan söylüyorum. Yönetim olarak inkar ettiğimiz bir konu yok. Çünkü yalan haber yapıyorlar. Hocamız kimseyle anlaşmadı. Hocamız buradayken başka bir kulüple görüşecek karaktere sahip değil”

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız