birgün

7° PARÇALI BULUTLU

GÜNCEL 22.08.2019 15:39

Alışveriş yaparken marketin ortasına dışkısını yaptı

Sakarya'da bir kişi alışveriş yaparken marketin ortasına dışkısını yaptı. Adam daha sonra dışkısını dolabın altına gizlemeye çalıştı

Alışveriş yaparken marketin ortasına dışkısını yaptı


Sakarya'nın Karasu ilçesinde, bir kişi alışveriş yaptığı surada marketin ortasına dışkısını yaptı. Yaşananlar iş yerinin güvenlik kameralarına kaydedildi.

DHA'nın haberine göre; Karasu'da Merkez Plaj Caddesi'ndeki markete alışveriş yapmak için gelen kişi, bir süre reyonlar arasında gezdi. Ardından kasaya ilerleyen kişi marketin ortasına dışkısını yaptı.

Güvenlik kamerasına yansıyan görüntülerde ismi öğrenilemeyen kişinin ilk önce standın arkasına geçtiği ardından yürürken dışkısını yaptığı görülüyor. Ayrıca, kasiyerin durumu fark edip kendisini uyarmasına aldırış etmeyen kişinin ayağıyla dışkısını tezgahın altına itmeye çalışıp ardından marketten çıkması da dikkat çekti.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız