birgün

16° ORTA ŞİDDETLİ YAĞMUR

AVRUPA 03.09.2020 16:10

Almanya'da 5 çocuğun cansız bedeni bulundu

Almanya’nın Solingen kentinde bulunan bir evde 5 çocuğun cansız bedeni bulundu. Çocukların anneannesi, çocukların anneleri tarafından öldürüldüğünü söyledi.

Almanya'da 5 çocuğun cansız bedeni bulundu

Almanya'nın Solingen kentindeki bir evde 5 çocuğun cansız bedeni bulundu. Focus Online'ın polis yetkililerinin açıklamalarına dayandırdığı habere göre, çocukların kimliği ve ölüm nedeniyle ilgili araştırma yapılıyor.

DHA'nın haberine göre, Wuppertal polisi sözcüsü, olayın çocukların Mönchengladbach’ta yaşayan anneannesinin polisi arayarak çocukları annelerinin öldürdüğünü ihbar etmesi üzerine ortaya çıktığı öğrenildi.

Kimliği henüz açıklanmayan ve 27 yaşında olduğu belirtilen annenin Düsseldorf’taki tren istasyonunda raylara atlayarak intihar etmeye çalıştığı ancak polis tarafından yaralı olarak kurtarıldığı bildirildi.

11 yaşındaki diğer çocuğun ise anneannesinin yanında bulunduğu öğrenilirken, 5 çocuğunu öldürdüğü iddia edilen annenin polis merkezinde sorguda olduğu ifade edildi.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol