birgün

22° PARÇALI AZ BULUTLU

Ankara Büyükşehir Belediyesi duyurdu: Mansur Yavaş izne ayrılıyor

Ankara Büyükşehir Belediyesi, Başkan Mansur Yavaş'ın 10 günlük izne ayrıldığını duyurdu. Açıklamada, "ABB Başkanı Sayın Mansur Yavaş, göreve başladığı 8 Nisan 2019 tarihinden bugüne dek toplam 19 gün izin kullanmıştır" ifadeleri kullanıldı.

GÜNCEL 06.07.2022 07:36
Ankara Büyükşehir Belediyesi duyurdu: Mansur Yavaş izne ayrılıyor Fotoğraf: AA
Abone Ol google-news

Ankara Büyükşehir Belediyesi'nden (ABB) yapılan açıklamada, Başkan Mansur Yavaş’ın yarından itibaren 10 gün izin yapacağı bildirildi.

Göreve geldiği günden bu yana 3 yılda toplam 19 gün izin yapan Ankara Büyükşehir Belediye (ABB) Başkanı Mansur Yavaş’ın yarından itibaren 10 gün izin yapacağı duyuruldu. Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Yavaş’ın kullanacağı izin ile ilgili açıklama ABB'nin resmi sosyal medya hesabından yapıldı.

ABB açıklaması şöyle:

“ABB Başkanı Sayın Mansur Yavaş, göreve başladığı 8 Nisan 2019 tarihinden bugüne dek toplam 19 gün izin kullanmıştır. Sayın Başkan yarından itibaren 10 günlük izne ayrılacaktır. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.”

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

Birgün'e Abone ol