birgün

22° AÇIK

Antalya'da bir banka şubesinin müdürü rehin alındı: Silahlı şahıs gözaltına alındı

Antalya’nın Kepez ilçesinde bulunan Mısır Çarşısı'ndaki banka şubesinin müdürü, kimliği belirsiz silahlı kişi tarafından rehin alındı. Durumun bildirilmesinin ardından olay yerine polis ekipleri sevk edildi. Ekiplerin banka içine girmesi sonucu yaklaşık 10 çalışan şubeden çıkarıldı. Silahlı şahıs ise gözaltına alınarak polis merkezine götürüldü.

GÜNCEL 12.08.2022 15:54
Antalya'da bir banka şubesinin müdürü rehin alındı: Silahlı şahıs gözaltına alındı Fotoğraf: DHA
Abone Ol google-news

Antalya'nın Kepez ilçesinde bir banka şubesi müdürünün rehin alındığını bildirildi. Rehin alınan banka şubesi müdürü ve çalışanlar, ekiplerin müdahalesi sonucu bankadan çıkarıldı. Silahlı kişi ise gözaltına alındı.

Teomanpaşa Mahallesi Yeşilırmak Caddesi'ndeki Mısır Çarşısı yanında bir banka şubesine giren silahlı kişinin, şube müdürünü rehin aldığı öğrenildi.

antalya-da-bir-banka-subesinin-muduru-silahli-kisi-tarafindan-rehin-alindi-1051400-1.

Durumun yetkililere bildirilmesi üzerine bölgeye sevk edilen polis ekipleri güvenlik önlemi aldı. Çelik yelek giyerek tedbir alan ekipler bankanın etrafına güvenlik şeridi çekti.

ŞÜPHELİ İKNA EDİLDİ

Çalışmaların ardından bankaya giren ekipler, içeriden yaklaşık 10 kişiyi çıkardı. Silahlı kişiyi de ikna ederek gözaltına alan ekipler, şüpheliyi polis merkezine götürdü.

AA-DHA

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

Birgün'e Abone ol