birgün

31° AÇIK

GÜNCEL 15.06.2021 12:08

Antalya’da bir polis, emniyet müdürlüğü binasında yaşamına son verdi

Antalya'da polis memuru Hakan A., Antalya Serik İlçe Emniyet Müdürlüğü'nde yaşamına son verdi.

Antalya’da bir polis, emniyet müdürlüğü binasında yaşamına son verdi

Antalya'da, 15 yıldır polis memuru olarak görev yapan Hakan A., Antalya Serik İlçe Emniyet Müdürlüğü'nde yaşamına son verdi.

DHA’da yer alan habere göre, dün (14 Haziran) saat 17.30 sıralarında, Antalya Serik İlçe Emniyet Müdürlüğü'nün 4'üncü katında yer alan Lojistik Büro Amirliği'nde meydana geldi. 15 yıllık polis memuru Hakan A., bilinmeyen nedenle yaşamına soon verdi.

Silah sesini duyan mesai arkadaşları sağlık ekiplerine haber verdi. İhbar üzerine bölgeye gelen sağlık ekipleri, ağır yaralı Hakan A.'yı ambulansla Serik Devlet Hastanesi'ne götürdü. Burada yapılan ilk müdahalenin ardından Hakan A., Antalya'daki özel sağlık kuruluşuna sevk edildi. Ameliyata alınan Hakan A., tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti.

Hakan A.'nın cansız bedeni, adli tıp kurumu morguna kaldırıldı. Hakan A.'nın yapılacak otopsinin ardından Burdur'un Bucak ilçesinde defnedileceği öğrenildi.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol