birgün

23° PARÇALI AZ BULUTLU

Arınç'tan AKP'ye 'göndermeli' doğum günü kutlaması

AKP'nin kurucularından Arınç, Erdoğan ve Abdullah Gül'le bir fotoğrafını paylaşarak, AKP'nin 21'inci kuruluş yıldönümünü kutladı. Arınç, "Bugün ihtiyacımız olan ve yüzümüzü dönmemiz gereken değerler bütünü de bu temelde mevcuttur" dedi.

SİYASET 14.08.2022 19:34
Arınç'tan AKP'ye 'göndermeli' doğum günü kutlaması
Abone Ol google-news

AKP’nin kurucularından olan eski TBMM Başkanı Bülent Arınç, AKP'nin 21'inci kuruluş yıldönümünü sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla kutladı.

Eski Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ve AKP'li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'la çekilmiş bir fotoğrafını paylaşan Arınç, "Bugün ihtiyacımız olan ve yüzümüzü dönmemiz gereken değerler bütünü de bu temelde mevcuttur" notunu düştü.

Arınç, şu ifadeleri kullandı:

"Siyasi ve ekonomik istikrarsızlıkların kol gezdiği, yasakların milletin göğsüne taş misali oturduğu günlerde bu düzene karşı kıyama duranların kurduğu AK Parti milletimizin umudu olmuştur. 21 yıl önce bugün Türk siyasetine sağlam bir temel attık. Bugün ihtiyacımız olan ve yüzümüzü dönmemiz gereken değerler bütünü de bu temelde mevcuttur.

Umudumuzun 21. kuruluş yıldönümü kutlu olsun."

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

Birgün'e Abone ol