birgün

23° AÇIK

Audrey Hepburn'un hayatı film oluyor: Rooney Mara başrolde

Hollywood’un ikonik isimlerinden biri olarak kabul edilen Audrey Hepburn’un hayatı beyazperdeden hayranlarına sunulmaya hazırlanıyor. Filmin başrolünü, "The Girl With the Dragon Tattoo", "Carol", "A Ghost Story" gibi filmlerde rol alan Rooney Mara üstlenecek.

KÜLTÜR SANAT 11.01.2022 16:49
Audrey Hepburn'un hayatı film oluyor: Rooney Mara başrolde
Abone Ol google-news

Hollywood’un altın çağının yıldız ismi Audrey Hepburn’un hayatını konu alacak film için çalışmalar başladı.

"Breakfast at Tiffany's", "Roman Holiday", "My Fair Lady", "Sabrina" ve "Charade" gibi filmlerde rol alan efsane oyuncu Audrey Hepburn'u oyuncu Rooney Mara’nın canlandıracağı duyuruldu.

Aynı zamanda Rooney Mara, filmin yapımcılığını da üstleniyor. Senaryosunu Michael Mitnick'in kaleme alacağı filmin yönetmenliğini Oscar adayı yönetmen Luca Guadagnino yapacak.

Filmin konusu henüz açıklanmadığı için Hepburn'un hayatının hangi evresinin ele alınacağı bilinmiyor.

Audrey Hepburn'un oğlu Sean Hepburn Ferrer, Fox News'e verdiği röportajda proje hakkında kendisiyle temasa geçildiğinde "projeden haberdar olmadığını" söyledi. Ferrer, "Rooney'nin olması mutluluk verici. Görünüşe göre orada çok fazla aşk var" ifadesiyle Mara’nın annesini canlandırmasına onay verdiğini belirtti.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

Birgün'e Abone ol