birgün

6° AÇIK

GÜNCEL 04.04.2020 00:09

Aydın İl Milli Eğitim Müdürü Okumuş'un koronavirüs testi pozitif çıktı

Test sonucu pozitif çıkan Aydın İl Milli Eğitim Müdürü Seyfullah Okumuş hastanede tedavi altına alındı

Aydın İl Milli Eğitim Müdürü Okumuş'un koronavirüs testi pozitif çıktı

Yeni tip koronavirüs (Covid-19) test sonucu pozitif çıkan Aydın İl Milli Eğitim Müdürü Seyfullah Okumuş'un hastanede tedavi altına alındığı bildirildi.

İl Milli Eğitim Müdürlüğü sitesinden yapılan duyuruda, Okumuş'un bir süre önce koronavirüs şüphesiyle hastaneye başvurduğu ve kendisine test uygulandığı belirtildi.

Okumuş'un test sonucunun pozitif çıktığı vurgulanan açıklamada, "Derhal hastanede tedavi altına alınmıştır. Doktorların müdahaleleri ve gerçekleştirilen tedavi sonrasında söz konusu hastalık kısa bir sürede kontrol altına alınarak iyileşme sürecinin başlaması sağlanmıştır. Okumuş, hastanedeki tedavisi sona erdikten sonra taburcu edilerek bir süre de evde istirahat edecektir. İl müdürümüze ve koronavirüs sebebiyle rahatsızlanan vatandaşlarımıza acil şifalar dileriz" ifadelerine yer verildi.

AA

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız