birgün

24° AÇIK

GÜNCEL 17.10.2020 18:59

Babasının temizlediği tüfek ateş aldı, 2 aylık bebek yaşamını yitirdi

Antalya'da bir baba tüfeğini temizlediği sırada ateş alması sonucunda 2 aylık bebeğini vurdu. Bebek olay yerinde yaşamını yitirirken, baba ile bebeğin annesi gözaltına alındı.

Babasının temizlediği tüfek ateş aldı, 2 aylık bebek yaşamını yitirdi

Antalya'nın Kepez ilçesine bağlı Habipler Mahallesinde meydana gelen olayda, baba Y.K.'nin evde temizlediği tüfek henüz bilinmeyen nedenle bir anda ateş aldı. Tüfekten çıkan saçmalar, Y.K.'nin 2 aylık bebeği Kumsal'ın başına isabet etti.

Polis, Y.K. ile birlikte yaşadığı bebeğin annesi M.G.'yi gözaltına alarak, ifadeleri için Varsak Polis Merkezi'ne götürdü. Polis evde yaptığı incelemede bebeğe ve annesine ait eşyaların yer aldığı valizler buldu.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız