birgün

24° AÇIK

Balıkesir'de doktora saldıran hasta yakını tutuklandı

Balıkesir Devlet Hastanesi Acil Servis bölümünde görev başındaki doktora saldıran hasta yakını tutuklandı. Balıkesir Valiliği, "Sağlık personelimize yönelik bu tür kabul edilemez, hakaret, tehdit ve şiddet içeren bütün fiilleri kınıyoruz" denildi.

DÜNYA 29.01.2022 20:38
Balıkesir'de doktora saldıran hasta yakını tutuklandı
Abone Ol google-news

Balıkesir Devlet Hastanesi Acil Servis bölümünde görev başındaki doktora saldıran hasta yakını tutuklandı.

Balıkesir Valiliği'nden yapılan yazılı açıklamada, 28 Ocak cuma günü saat 19.00 sıralarında hasta yakınlarınca Balıkesir Devlet Hastanesi Acil Servisinde görev yapan doktora fiili saldırıda bulunulduğu ifade edildi.

Polis ekiplerinin müdahalesiyle 2 şüphelinin gözaltına alındığı, emniyetteki işlemleri tamamlanan kişilerin adliyeye sevk edildiği bildirilen açıklamada, şüphelilerden E.İ'nin adli kontrol şartıyla serbest bırakıldığı, M.İ'nin ise tutuklandığı belirtildi.

Açıklamada, "Sağlık personelimize yönelik bu tür kabul edilemez, hakaret, tehdit ve şiddet içeren bütün fiilleri kınıyor, personelimize geçmiş olsun diyor ve bu konuların yakından takipçisi olduğumuzu kamuoyuna saygıyla duyuruyoruz" ifadelerine yer verildi.

(AA)

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

Birgün'e Abone ol