birgün

20° PARÇALI AZ BULUTLU

GÜNCEL 10.12.2018 18:35

Bandırma'da inşaat malzemeleri satılan iş yeri kül oldu

Bandırma'da inşaat malzemeleri satılan iş yeri kül oldu

Balıkesir'in Bandırma ilçesinde inşaat malzemeleri satılan işyerinde çıkan yangın, itfaiyenin müdahalesiyle söndürüldü. Yangında büyük çapta hasar meydana geldi.

Bandırma Küçük Sanayi Sitesi'nde inşaat malzemeleri satılan işyerinde saat 02.00 sıralarında yangın çıktı. Yangına Balıkesir Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı'na bağlı Bandırma, Erdek, Gönen, Manyas, Susurluk ve Karesi Grup amirlikleri ile Edincik ve Aksakal müfrezelerinden çok sayıda itfaiye aracı ile ekip müdahale etti.

Söndürme çalışmaları sabah saatlerine kadar devam etti. Yangında ölen ya da yaralanan olmadı.

bandirma-da-insaat-malzemeleri-satilan-is-yeri-kul-oldu-540587-1.

Elektrik tesisatından çıktığı tespit edilen yangınla, ilk olarak yanıcı malzemeler tutuştu ardından da içeride bulunan oksijen tüplerinin patlamasıyla çevre işyerlerinde ve park halinde bulunan araçlarda hasar oluştu.

Yangınla ilgili soruşturma başlatıldı.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız