birgün

13° PARÇALI BULUTLU

MEDYA 25.02.2021 22:21

Barış Pehlivan ve Barış Terkoğlu, Odatv'den ayrıldı

Gazeteci Barış Pehlivan ve Barış Terkoğlu, Odatv ile yollarını ayırdı. İki ismin ayrılık kararının ardından Serdar Cebe'nin, Odatv Genel Yayın Yönetmenliği görevine getirileceği iddia edildi.

Barış Pehlivan ve Barış Terkoğlu, Odatv'den ayrıldı

Gazeteci Barış Pehlivan ve Barış Terkoğlu, Odatv ile yollarını ayırdı.

Barış Pehlivan 2007 yılından bu yana Odatv Genel Yayın Yönetmenliği, Barış Terkoğlu ise 2008 yılından bu yana Haber Müdürlüğü görevini yürütüyordu.

'YAYIN YÖNETMENLİĞİNE SERDAR CEBE GETİRİLECEK' İDDİASI

baris-pehlivan-ve-baris-terkoglu-odatv-den-ayrildi-845845-1.

İki ismin ayrılık kararının ardından Odatv Genel Yayın Yönetmenliği görevine getirilecek isim de medya kulislerinde konuşulmaya başladı.

Medyaradar'da yer alan habere göre, uzun yıllar NTV, Kanal 6, CNN Türk, 24 TV ve Kanal D'de editörlükten haber sunuculuğuna dek çeşitli görevlerde bulunan Serdar Cebe'nin, Odatv Genel Yayın Yönetmenliği görevine getirileceği iddia edildi.

Cebe son olarak, Amerika'nın Sesi (VOA) kanalında muhabir-sunucu olarak görev yapıyordu.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol