birgün

13° KISA SÜRELİ HAFİF YOĞUNLUKLU YAĞMUR

Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu, dini nikahta ‘şahitlik’ yaptı

GÜNCEL 16.10.2019 13:25
Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu, dini nikahta ‘şahitlik’ yaptı
Abone Ol google-news

Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan'ın kıydığı dini nikahta Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu şahitlik yaptı.

AKP’li Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan, belediyede resmi nikâh ile dini nikahın bir arada kıyılması uygulamasına geçmişti.

Ağrı’da Orta Doğu Gazeteciler Cemiyeti Genel Başkanı Nihat Aydın’ın kızı Meryem Aydın ile damat Rıdvan Çekim’in nikah töreni gerçekleştirildi. Nikah törenine Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu’nun katıldığı ve nikah şahitliği yaptığı görüldü.

Şarkıcı Mahmut Tuncer’in de katıldığı nikaha ilişkin Sayan paylaşımında, “Belediyemizde dini ve resmi nikahı birlikte kıyıyoruz.. Bugünkü çiftlerin nikâh şahidi ilimizde bulunan Türkiye barolar birliği başkanı Sayın Metin Feyzioğlu idi. Türkiye’de ilk olan uygulamamızı çok beğendi. Kendisine çok teşekkür ederiz ilimize hoş geldiniz diyoruz…” dedi.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

Birgün'e Abone ol