birgün

12° HAFİF YAĞMUR

TEKNOLOJİ 03.08.2021 14:08

Battlefield 5 dahil 8 oyun Amazon Prime üyelerine ücretsiz

Amazon Prime, Prime Gaming kütüphanesine bu ay gelen ücretsiz oyun listesini açıkladı. Battlefield 4 ve Battlefield 1'in ardından bu ay Battlefield 5 dahil toplamda 8 oyun ücretsiz veriliyor.

Battlefield 5 dahil 8 oyun Amazon Prime üyelerine ücretsiz

Her ay kullanıcılarına ücretsiz oyunlar sunan Amazon Prime bu ay, Prime Gaming'e geçtiğimiz aylarda gelen Battlefield 4 ve Battlefield 1'in ardından Battlefield 5'i ekledi. Diğer oyunlar Prime Gaming üzerinden Kullanıcılara ücretsiz şekilde verilen oyun origin kodu olarak alınıp oynanabiliyor.

Ücretsiz verilen diğer oyunlar şöyle:

* Lost Horizon 2
* Secret Files: Tunguska
* Another Lost Phone: Laura’s Story
* Planet Alpha
* Indiana Jones and the Fate of Atlantis
* A Normal Lost Phone
* Metamorphosis

Amazon Prime normal Amazon müşterilerinden daha fazla fırsatın bulunduğu aylık 7.90 TL ile üye olunan bir abonelik programı. İçerisinde özellikle internet alışverişini Amazon'dan yapan insanlar için kargolamada ücretsiz ve daha hızlı gönderim imkanı sağlayan seçenekler yer alırken, Prime Video adındaki çevrimiçi dizi film izleme platformundan da faydalanabilmeyi sağlıyor.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol