birgün

17° AÇIK

YAŞAM 25.10.2021 11:45

Bebek Parkı'nın kaçırılan köpekleri Nacho ve Bella geri getirildi

İstanbul'un Beşiktaş ilçesinde yer alan Bebek Parkı'nda 8 yıldır yaşayan ve perşembe akşamı kaçırıldıkları düşünülen Nacho ve Bella isimli iki köpek, sabah saatlerinde parka geri bırakıldı.

Bebek Parkı'nın kaçırılan köpekleri Nacho ve Bella geri getirildi

İstanbul'un Beşiktaş ilçesinde yer alan Bebek Parkı'nda 8 yıldır yaşayan Nacho ve Bella isimli iki köpek, 4 gün önce kayboldu.

Bebek'te yaşayan hayvanseverler, 21 Ekim akşamı logosuz bir aracın parka geldiğini ve iki köpeği de uyutarak kaçırıldığını söyleyerek İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'na MOBESE kayıtlarının incelenerek köpeklerin ve suçluların bulunması için çağrı yaptı.

T24'ün haberine göre, köpekler aradan geçen 4 günün ardından bu sabah 05.30 saatlerinde Bebek Parkı'na geri getirildi.

Köpeklerin kim tarafından geri getirildiği henüz bilinmezken, hayvanseverlerin başlattığı yasal sürecin devam ettiği öğrenildi.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol