birgün

27° AÇIK

YAŞAM 06.06.2020 18:18

Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat yeni dönemin ilk nikahlarını kıydı

Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat yeni dönemin ilk nikahlarını kıydı

Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat normalleşme adımlarının atılmasıyla birlikte Beşiktaş Evlendirme Dairesi’nde 2 çiftin nikahını kıydı. Çiftlere mutluluklar dileyen Başkan Akpolat evlilik cüzdanını evin reisine veriyorum diyerek geline vermesi salondakilerin takdirini topladı.

1 Haziran’dan itibaren normalleşme adımlarının hayata geçmesiyle beraber yuva kurmak isteyen çiftler düğün hazırlıklarını hızlandırdı. Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat da komşularını mutlu gününde yalnız bırakmamak için 2 çiftin nikahını kıydı. Sosyal mesafe kuralına uyularak maskeli olarak gerçekleştirilen nikah törenlerinde Başkan Akpolat ilk önce Meral İslamoğlu ve Volkan Aysel çiftinin mutluluklarına şahitlik ederek nikahlarını kıydı. Pandemi sonrasında ilk defa nikah kıydığını söyleyen Başkan Akpolat evlilik cüzdanını evin reisine veriyorum diyerek geline uzattı ve duygularını şu şekilde ifade etti:

‘Aile cüzdanını evin reisine takdim edeceğim, damat bey biliyor evin reisi deyince elini uzatmadı. İmza attığınız bu kalemi de sizlere hediye ediyorum. Bir ömür boyu bugünün hatırasını taşımanız dileğiyle size bir ömür boyu mutlu sağlıklı yıllar diliyorum.’’

besiktas-belediye-baskani-riza-akpolat-yeni-donemin-ilk-nikahlarini-kiydi-740623-1.

Başkan Akpolat daha sonra Ezel Soptar ve Ari Deni Tunyuzoğlu çiftinin nikahını kıyarak çiftlere mutluluklar diledi. Başkan Akpolat burada da evlilik cüzdanını evin reisine veriyorum diyerek geline uzatması salondakilerin büyük takdirini topladı. Başkan Akpolat sosyal medya hesabından bir paylaşım yaparak şu ifadeleri kullandı:

‘’Kısıtlamaların ardından ilk hafta sonu nikahlarımızda bugün sevgili Meral ve Volkan ile Ezel ve Ari Deni’nin mutluluklarına ortak olduk. Sağlıklı ve huzurlu bir ömür geçirmelerini diliyorum.’’

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız