birgün

2° AÇIK

SPOR 20.01.2021 17:46

Beşiktaş'ta bir futbolcu koronavirüse yakalandı

Fatih Karagümrük ile yapacağı maç öncesinde Covid-19 testi yapılan Beşiktaş'ta bir futbolcunun testi pozitif çıktı.

Beşiktaş'ta bir futbolcu koronavirüse yakalandı

Süper Lig'in 20. haftasında Fatih Karagümrük ile karşılaşacak olan Beşiktaş'ta, yapılan kontrollerde bir futbolcuda koronavirüse rastlandı.

Beşiktaş'tan yapılan açıklamada, Futbol Takımımızın Süper Ligin 20. haftasında Fatih Karagümrük ile oynayacağı maç öncesinde; teknik heyetimiz ve futbolcularımız ile tesis çalışanlarımıza rutin Covid-19 PCR testi uygulanmıştır. Yapılan testler neticesinde bir futbolcumuzda pozitif bulguya rastlanmış, testi pozitif sonuçlanan futbolcumuzun izolasyon, takip ve tedavi sürecine ilgili protokoller doğrultusunda başlanmıştır" denildi.

Öte yandan Süper Lig'in 20. haftasında Fatih Karagümrük ile karşılaşacak Beşiktaş'ın kamp kadrosu açıklandı. Teknik direktör Sergen Yalın tarafından açıklananan kadroda Ajdin Hasic, Güven Yalçın ve Fabrice N'Sakala yer almadı

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol