birgün

20° HAFİF YAĞMUR

SPOR 05.02.2020 14:08

Beşiktaş'ta yüzler gülüyor

Beşiktaş, ligde Gaziantep Futbol Kulübü ile oynayacağı maçın hazırlıklarını sürdürüyor. Rakibin analizini yapan Teknik direktör Sergen Yalçın, 11'de görev vereceği futbolcuları belirliyor

Beşiktaş'ta yüzler gülüyor

Beşiktaş, Gaziantep Futbol Kulübü maçının hazırlıklarını sürdürüyor.

Rakip takımla ilgili analizler yapan teknik direktör Sergen Yalçın, kadroyu şekillendirmeye çalışıyor.

47 yaşındaki teknik adamın, takımın temposundan oldukça memnun olduğu belirtiliyor...

TRT Spor'un haberine göre Jeremain Lens’in takıma dönmesi, yeni transfer Boateng’in fiziki durumu da Sergen Yalçın’ı mutlu etti.

Bu haftada 4-1-4-1 sistemiyle sahaya çıkmayı planlayan Sergen Yalçın’ın Adem Ljajic’in performansından memnun olduğu öğrenildi.

Geldiği günden itibaren Ljajic ile yakından ilgilenen Yalçın’ın gelecek maçlardaki en önemli kozu yine yıldız oyuncu olacak.

Sergen Yalçın yediği hatalı gollerle morali bozuk olan Loris Karius ile da özel görüşmeler yapıyor.

Yalçın, Alman kalecinin performansını ve öz güvenini yükseltmeye çabalıyor.

Öte yandan Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi ve yöneticilerin bu dönemde takımı Nevzat Demir Tesisleri’nde yalnız bırakmayacağı öğrenildi.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız