Beylerbeyi’nde yol çöktü

24.05.2019 18:40 GÜNCEL
Beylerbeyi Mahallesi, Beylerbeyi Çamlıca Caddesi’nde yol yağışı nedeniyle çöktü. Çevrede oturan yurttaşlar tarafından durumun bildirilmesi üzerine olay yerine polis, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Yol Bakım, İSKİ ve Üsküdar Belediyesi zabıta ekipleri geldi. Yaklaşık 2 metre genişliğinde ve 2 metre derinliğinde çukurun oluştuğu yolda, trafik tek şeritten sağlanıyor. Zabıta ekiplerince çukurun oluştuğu yerde, demir barikatlar ve güvenlik […]

Beylerbeyi Mahallesi, Beylerbeyi Çamlıca Caddesi’nde yol yağışı nedeniyle çöktü.

Çevrede oturan yurttaşlar tarafından durumun bildirilmesi üzerine olay yerine polis, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Yol Bakım, İSKİ ve Üsküdar Belediyesi zabıta ekipleri geldi.

Yaklaşık 2 metre genişliğinde ve 2 metre derinliğinde çukurun oluştuğu yolda, trafik tek şeritten sağlanıyor.

Zabıta ekiplerince çukurun oluştuğu yerde, demir barikatlar ve güvenlik şeridiyle güvenlik önlemi alındı. İş makinasıyla çukurun kapatılması çalışmaları sürüyor. 

Mahalle sakini Berna Gülpınar, yaptığı açıklamada, sabah yağan yağmur nedeniyle kaldırımlarda çökmeler olduğunu ve belediye ekiplerinin gelip kaldırımlarla ilgili çalışmalar yaptığını söyledi.

Daha sonra ise evde otururken büyük bir gürültüyle yolun çöktüğünü ifade eden Gülpınar, belediyeye aradıklarını ve durumu bildirdiklerini belirtti.

Geçtiğimiz Temmuz ayında, aşırı yağışlar nedeniyle Beylerbeyi mahallesi, Abdullahağa Caddesi’nde de çökme meydana gelmişti.