birgün

21° PARÇALI BULUTLU

Bilal Erdoğan'dan yurt dışına gitmek isteyen gençlere: İyi olur ama dönmeyi de aklımızda tutalım

Tayyip Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan, yurt dışına giden gençlere 'dönmeyi akıllarında tutma' tavsiyesi verdi.

GÜNCEL 25.03.2022 11:35
Bilal Erdoğan'dan yurt dışına gitmek isteyen gençlere: İyi olur ama dönmeyi de aklımızda tutalım
Abone Ol google-news

AKP'li Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın oğlu, TÜGVA Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Bilal Erdoğan, "Yurt dışına çıkmayı düşünen arkadaşlarımız, tabii ki de bunu yapabilirlerse çok iyi olacaktır ancak ülkemize dönmeyi de hep aklımızda tutalım" dedi.

Erdoğan, Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi'nin paydaşları arasında bulunduğu 'Gençlik Buluşması'na katıldı.

TÜGVA Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Erdoğan ise Türkiye’nin, son yıllarda uluslararası platformda çok etkili konuma geldiğini, bugün de Rusya-Ukrayna krizinde ara bulucu konumunda olduğunu söyledi.

Erdoğan, "Salgın ve savaş döneminin getirdiği zorlukları bütün dünya ile birlikte bizde yaşıyoruz ancak 21'inci yüzyıla damgasını vuracak ülke olarak ön plana çıkıyoruz. Ufkunuzu daha geniş tutun, hedeflerinizi yüksek tutun. Yurt dışına çıkmayı düşünen arkadaşlarımız, tabii ki de bunu yapabilirlerse çok iyi olacaktır ancak ülkemize dönmeyi de hep aklımızda tutalım çünkü emin olun; dünyanın en güzel şehri İstanbul, en güzel ülkesi de Türkiye’dir" diye konuştu.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

Birgün'e Abone ol