birgün

15° SİSLİ

GÜNCEL 06.09.2020 21:06

Bir AKP’li daha, koronavirüse yakalandığını duyururken düzenli test yaptırdığını açık etti

Halka semptom göstermedikçe koronavirüs testi yapılmazken AKP’li isimler düzenli test yaptırmayı sürdürüyor. AKP’li İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, bir ay içinde yaptırdığı 5. testin pozitif çıktığını açıkladı.

Bir AKP’li daha, koronavirüse yakalandığını duyururken düzenli test yaptırdığını açık etti

AKP’li İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, sosyal medya hesabı üzerinden koronavirüs testinin pozitif çıktığını açıkladı.

Ayasofya'da namaz kılarak koronavirüse yakalanan AKP Hatay Milletvekili Hacı Bayram Türkoğlu'nun 1 ayda 8 test yaptırdığını söylemesi büyük tepki çekmişti.

Bir ay içinde 5 kez test yaptırdığını ve son testinin pozitif çıktığını belirten Tosyalı açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

“Son bir ay içerisinde çeşitli nedenlerle 5 defa Covid-19 testi yaptırdım. Son yaptırdığım Covid-19 testimin sonucu pozitif çıkmıştır.

Sonucu öğrendiğim andan itibaren evimde istirahat halindeyim. Genel sağlık durumumda Allah'ıma çok şükür herhangi bir olumsuzluk yoktur. Takibimdeki rutin işleri evimden yürütüyorum.

Başta Sağlık ilçe Müdürümüz Dr. Volkan Yeter ve Devlet Hastahanesi Başhekimi Dr. Veysel Yıldırım olmak üzere, Covid- 19 servisi çalışanı değerli doktor, hemşire ve tüm sağlık personeline yüksek ilgilerinden dolayı can-ı gönülden teşekkür ederim. Bu hastalık nedeni ile şifa bekleyen herkese dua ediyor, dualarınızı bekliyorum.”

bir-akp-li-daha-koronaviruse-yakalandigini-duyururken-duzenli-test-yaptirdigini-acik-etti-777715-1.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız