birgün

13° PARÇALI BULUTLU

YAŞAM 27.11.2018 07:29

BirGün okurları Köln’de bir araya geldi

BirGün okurları Köln’de bir araya geldi

BirGün, Almanya Köln’deki okurları ile buluştu. 25 Kasım Pazar günü gerçekleşen BirGün’lük Buluşma’da tüm gün boyunca konserler, söyleşi ve tiyatro gösterimi yapıldı.

Etkinlik kapsamında Grup Praksis, Leyla Güney, Meral&Evin ve Erdal Aslan BirGün okurlarına müzik ziyafeti sundu. BirGün yazarı İrfan Değirmenci ise tek kişilik performansı ‘Anne Ben Artist Oldum’ adlı gösterisi ile büyük beğeni topladı. BirGün yazarı Barış İnce’nin katıldığı söyleşiye de katılım yoğun oldu.

birgun-okurlari-koln-de-bir-araya-geldi-535118-1.

Geçen haftalarda 50. sanat yılını kutlayan sanatçı Ali Asker konuk olarak katıldı ve BirGün okurlarına küçük bir konser verdi. Etkinliğe CHP ve ÖDP temsilcilerinin yanı sıra sosyalist Podemos Partisi ve Almanya Sol Partisi Die Linke’nin temsilcileri de katıldı.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız