birgün

22° AÇIK

BirGün TV: Bu yolculukta siz de bize katılın

ÖZEL 02.02.2021 10:50
BirGün TV: Bu yolculukta siz de bize katılın
Abone Ol google-news


14 Nisan 2004’te yayın hayatına başlayan ve aradan geçen yıllarda patronsuz gazeteciliğin toplumun gerçeklere ulaşmasının en güvenilir yolu olduğunu gösteren BirGün, geleneksel içerik üretimlerinin yanında bir süredir video haberleriyle de izlerkitlesinin karşısına çıkıyor.

Teknolojinin insanlığa geniş olanaklar sunduğu bu çağda, YouTube kanalımız BirGün TV ile dijital alandaki varlığımızı güçlendirerek takipçilerimize farklı haber alma deneyimleri yaşatmak istiyoruz.

Bu hedef doğrultusunda siyasetten ekonomiye, yaşamdan kültür-sanata, kadın mücadelesinden bilim, çevre ve eğitime kadar farklı alanlara dair bilgilendirici içerikleri uzman görüşleriyle birlikte BirGün TV’de sizler için hazırlıyoruz.

Kanalımıza abone olup bildirimlerinizi açarak bu yolculukta bize katılabilir, sesimizi daha geniş kesimlere duyurmamızı sağlamak için üretimlerimizi sosyal medya hesaplarınızdan paylaşabilirsiniz.

Sevgi ve dayanışmayla…

BirGün TV; abone ol, gerçeği izle

Kanala abone olmak için tıklayın.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun