Bursa'nın İnegöl ilçesinde İsmail K. soğuk algınlığı nedeniyle gittiği Devlet Hastanesi'nde tedavi olmak için sıra beklerken yanında gelen tartıştığı arkadaşı Özcan K. tarafından darp edildi.

Kaynak: DHA
Birlikte hastaneye giden iki arkadaş kavga etti: Arbede yaşandı

Bursa'nın İnegöl ilçesinde İsmail K. (20), soğuk algınlığı nedeniyle gittiği Devlet Hastanesi'nde tedavi olmak için sıra beklerken tartıştığı arkadaşı Özcan K.(21) tarafından darp edildi.

Aldığı darbelerle yaralanan İsmail K., tedavisinin ardından Özcan K. ile birlikte gözaltına alınırken, kavga anı bir yurttaşın cep telefonuna  yansıdı.

Olay gece yarısı Burhaniye mahallesindeki İnegöl Devlet Hastanesi Acil servis girişinde meydana geldi. Soğuk algınlığı nedeniyle hastanenin acil servisine birlikte gelen Özcan K. ve İsmail K., muayene için sıra bekledikleri sırada aralarında tartışma çıktı. Birbirlerine yüksek sesle hakaret ve küfür eden iki arkadaş daha sonra kavga etti.

Yaşanan arbede sırasında İsmail K., yanında getirdiği tabancayı arkadaşına doğrulttu, ardından darp etti. Bu sırada iki tarafın yakınları da olaya dahil olunca gerginlik arttı. Çevrede bulunan hasta ve yakınlarının ihbarı ile olay yerine çok sayıda polis ekibi sevk edildi. Ekipler, kavgayı güçlükle sonlandırdı.

Kavga sırasında aldığı darbelerle yaralanan Özcan K. tedavisinin ardından İsmail K. ile birlikte gözaltına alındı. Kavga anı ise bir hasta yakını tarafından cep telefonu ile kaydedildi. Polis olayla ilgili soruşturma başlattı.