birgün

8° AÇIK

KÜLTÜR SANAT 22.10.2019 15:12

BluTV'den Behzat Ç. açıklaması

BluTV'den Behzat Ç. açıklaması

BluTV ekranlarında izleyicisiyle buluşan Behzat Ç.: Bir Ankara Polisiyesi dizisinin yayından kaldırıldığı iddialarına yanıt geldi.

BluTV CEO’su Aydın Doğan Yalçındağ sosyal paylaşım sitesi Twitter'dan yaptığı açıklamada iddiaları yalanladı.

Yalçındağ, bir haber üzerinden yaptığı paylaşımda " Bu haber yanlış sona erdiği yok. Keşke bize ulaşsanız reis bu tür haberler yapmadan" ifadelerini kullandı.

NE OLMUŞTU?

Behzat Ç., beşinci sezon için yapım öncesi aşamasındayken iptal olduğu iddia edilmişti. Dizide Behzat’ın ağabeyi Şevket’e hayat veren Ege Aydan, yeni sezonun vaktini soran bir takipçisine, "Proje durdu ne yazık ki anlaşamadılar" şeklinde yanıt vermiş ve yorumunu kısa süre sonra silmişti.

Bunun yanı sıra Behzat Ç. ekibinin yeni sezonda maddi konularda anlaşamadığı da iddia edilmişti.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız