birgün

9° PARÇALI BULUTLU

Boğaziçi akademisyenleri 'kayyum rektör' protestosunu kar altında da gerçekleştirdi

Boğaziçi Üniversitesi Rektörlüğü'ne Melih Bulu'nun atanmasına yönelik protesto eylemleri sürüyor. Boğaziçi Üniversitesi öğretim üyeleri, bugün de kar yağışının etkili olduğu Güney Kampüs'te bir araya gelerek rektörlük binasına arkalarını döndü, alkışlı protesto gerçekleştirdi.

GÜNCEL 18.01.2021 13:15
Boğaziçi akademisyenleri 'kayyum rektör' protestosunu kar altında da gerçekleştirdi
Abone Ol google-news

AKP'li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, AKP'de siyaset yapmış Prof. Dr. Melih Bulu'yu Boğaziçi Üniversitesi'ne rektör olarak atamasının ardından başlayan protesto eylemleri devam ediyor.

Boğaziçi Üniversitesi öğretim üyeleri bugün de kar yağışının etkili olduğu Güney Kampüs'te bir araya gelerek rektörlük binasına arkalarını döndü, alkışlı protesto gerçekleştirdi.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

Birgün'e Abone ol