birgün

13° AÇIK

GÜNCEL 14.10.2020 11:03

Burçin Terzioğlu'nun 'Susmuyoruz' mesajı büyük beğeni topladı

Ay Yapım imzalı dizi ‘Menajerimi Ara’ dün gece sosyal medyada gündem oldu. Yayınlanan ön izleme sahnesinde Burçin Terzioğlu’nun kadınlara yönelik tacize karşı ‘Susmuyoruz’ konuşması sosyal medyada izleyicilerden büyük destek buldu.

Burçin Terzioğlu'nun 'Susmuyoruz' mesajı büyük beğeni topladı

Ünlülerin bilinmeyen dünyasına her hafta izleyicileri konuk eden ‘Menajerimi Ara’nın dün akşam yayınlanan ve sosyal medyada çok konuşulan 8. bölümüne Burçin Terzioğlu damga vurdu.

Terzioğlu’nun tacize karşı susmuyoruz temalı konuşması gün boyu çok konuşuldu. Sosyal medya sıralamalarında ilk sıralara yerleşen sahne izleyicilerden övgüler topladı.

Sosyal medyada yapılan yorumlarda “Harika bir sahneydi” diye yorum bırakan izleyiciler, hem ünlü oyuncuya hem de böyle önemli bir mesajı veren diziye teşekkür etti.

Konuşulan sahne şöyle:

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız