birgün

12° PARÇALI BULUTLU

Bursa'da 4 kişiyi öldüren polis tutuklandı

Bursa'nın Orhangazi ilçesinde miras yüzünden çıkan tartışma sırasında annesi, iki ağabeyi ve yengesini silahla öldüren polis Adem Ergüner tutuklandı.

GÜNCEL 29.01.2023 01:28
Bursa'da 4 kişiyi öldüren polis tutuklandı Fotoğraf: İHA
Abone Ol google-news

Bursa'nın Orhangazi İlçesinde annesi, iki ağabeyi ve yengesini silahla öldüren çevik kuvvet polisi Adem Ergüner tutuklandı.

İHA’nın haberine göre, Adem Ergüner, dün, mal paylaşımı nedeniyle tartıştığı ailesinden 3 kişiyi tabancayla vurarak öldürürken 1 kişiyi de yaraladı.

Olayın ardından teslim olan ve Bingöl'de çevik kuvvet polisi olarak görev yaptığı öğrenilen Adem Ergüner’in emniyetteki sorgusu tamamlandı.

İşlemlerin ardından Adem Ergüner, sevk edildiği Orhangazi Adliyesi'nde çıkarıldığı nöbetçi hakimlik tarafından tutuklandı.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

Birgün'e Abone ol