birgün

29° AÇIK

GÜNCEL 31.05.2020 21:49

Bursa’da kavgaya müdahale eden narkotik polisi yaşamını yitirdi

Bursa'da silahlı iki grup arasında kavga çıktı. Olaya müdahale eden bir narkotik polisi kaldırıldığı hastanede yaşamını yitirirken, yaralı 5 kişi tedavi altına alındı. Olay sonrası bölgeye çok sayıda polis ve TOMA sevk edildi

Bursa’da kavgaya müdahale eden narkotik polisi yaşamını yitirdi

Akşam saatlerinde Bursa’da aynı mahallede yaşayan iki grup arasında kavga çıktı. Olay yerine çok sayıda polis ve sağlık ekibi sevk edildi. Çıkan kavgada Uyuşturucuyla Mücadele Şube Müdürlüğü'nde görevli bir polis memuru silahla ağır yaralandı. Yaralı memur kaldırıldığı Yüksek İhtisas Eğitim Araştırma Hastanesi'nde yaşamın yitirdi.

bursa-da-kavgaya-mudahale-eden-narkotik-polisi-yasamini-yitirdi-738174-1.

Kavgada yaralanan 5 kişi de çeşitli hastanelere kaldırıldı. Kavgaya karışan kalabalığı dağıtmak için olay yerine TOMA ve Çevik Kuvvet Ekipleri sevk edildi.

bursa-da-kavgaya-mudahale-eden-narkotik-polisi-yasamini-yitirdi-738175-1.

(İHA)

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız