birgün

12° KISA SÜRELİ HAFİF YOĞUNLUKLU YAĞMUR

GÜNCEL 01.06.2021 15:10

Çamlıca Kulesi'ne giriş ücretini yurttaşlar fazla buldu

Çamlıca Kulesi, bugün ziyaretçilere açıldı. PTT Kule A.Ş Genel Müdürü Ahmet Selami Söğüt, kuleye giriş ücretini açıkladı. Buna göre tam ücret 60 TL, indirimli ücret 30 TL oldu. Giriş fiyatları yurttaşlar tarafından fazla bulundu.

Çamlıca Kulesi'ne giriş ücretini yurttaşlar fazla buldu

AKP'li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından geçtiğimiz cumartesi açılışı yapılan Çamlıca Kulesi, bugün ziyaretçilere açıldı.

Sadece pazar günleri kapalı olacak kule, 10.00-21.00 saatleri arasında hizmet verecek.

Giriş fiyatları ise yurttaşlar tarafından şimdiden fazla bulundu.

DHA'nın aktardığına göre, kuleye ulaşım hakkında da açıklamalarda bulunan PTT Kule A.Ş Genel Müdürü Ahmet Selami Söğüt, "Vatandaşlarımız için giriş ücretimiz indirimli bilet ve tam bilet olacak şekilde iki tip bir ücretlendirmemiz var. Tam ücretimiz 60 TL, indirimli ücretimiz ise 30 TL olarak sunulmaktadır. Kulemize ulaşmak isteyen vatandaşlarımız toplu taşıma imkanlarını kullanabilirler. Metrolardan ve değişik güzergahlardan vatandaşlarımızı buraya taşımakla alakalı iki güzergah oluşturduk. Güzergahımızdan bir tanesi Çamlıca Camii'den başlayan güzergahla kulemize ulaşabiliyor. İkincisi ise Altunizade ve Acıbadem metrodan da vatandaşlarımızı kulemize taşıyor olacağız" ifadelerini kullandı.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol