birgün

25° PARÇALI BULUTLU

Can Ataklı TELE1’deki programını neden bıraktığını açıkladı

Gazeteci Can Ataklı TELE1'den ayrıldığını canlı yayında açıkladı. Ataklı'nın sunduğu Gün Başlıyor programını bugünden itibaren Murat Taylan sunacak.

MEDYA 03.08.2021 11:05
Can Ataklı TELE1’deki programını neden bıraktığını açıkladı
Abone Ol google-news

Gazeteci Can Ataklı, sunduğu Gün Başlıyor programını bugünden itibaren bıraktığını açıkladı. Programını Murat Taylan’a devreden Ataklı, ayrılma sebebine ilişkin yaptığı açıklamada, "Her işin bir tadı olmalı" dedi.

TELE 1’e destek vermeye devam edeceğini söyleyen Can Ataklı Gün Başlıyor programında şu ifadeleri kullandı:

“4 yıl oldu burada. 40 yılı aşkın süredir çalışıyorum. Her işin bir tadı olmalı. Gece 11 gibi uyuyorum. Büyük bir tempom var. Yine Korkusuz’da yazılarım, YouTube kanalımda videolarım var. Buralar bir kurum. Buraların bir düzeni var. Burayı sıkıntıya sokmamaya çalıştım. Daha geçen gün bir kurgu üzerinden video hazırladılar. Her yerden suç duyurusu yaptılar. Bu kadar ağır stres altında olmak istemiyorum. Merdan Yanardağ ile konuştuk. Buradan ayrılmamın nedeni uyuşmazlık değil. 4 yıl boyunca sert konuşmalar yaptım. Bir kere bile bana bunu deme gibi bir şey demedi. 100 bin ceza geldi kanala, Merdan Yanardağ bir telefon açmadı. O yüzden çok teşekkür ederim Merdan Yanardağ’a.”

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

Birgün'e Abone ol