birgün

27° PARÇALI AZ BULUTLU

YAŞAM 06.12.2019 11:57

Can Yaman'ın partneri olmak istemeyen Pınar Deniz, diziden çekildi

Kadınlara karşı kullandığı çirkin ifadelerle tepkilerin odağına oturan Can Yaman'la birlikte oynamak istemeyen Pınar Deniz, yeni diziden çekildi

Can Yaman'ın partneri olmak istemeyen Pınar Deniz, diziden çekildi

İspanya'da katıldığı bir programda bir kadın hayranının "bize Can Yaman’ın bu dünyadan olduğunu kanıtlayacak bir şeyler anlatabilir misin” sorusuna skandal yanıt veren 'oyuncu' Can Yaman'a tepkiler dinmek bilmiyor.

Geçtiğimiz günlerde yeni dizi projesi "Can Yaman çizgiyi aştı" diyen yapımcı Faruk Turgut tarafından ertelenmişti. Can Yaman'a bir tepki de "Can Dostum" dizisinde partneri olması beklenen oyuncu Pınar Deniz'den geldi. Hürriyet'ten Cengiz Semercioğlu'nun verdiği bilgiye göre Pınar Deniz, diziden çekildi.

Pınar Deniz, “Vatanım Sensin”, “Sil Baştan” gibi dizilerde oynamıştı.

CAN YAMAN'IN LİBİDO AÇIKLAMASI

Can Yaman, İspanya’da bir televizyon programına konuk oldu. Bir kadın hayranı Can Yaman'a İspanyolca “Buradan Can Yaman’ın mükemmel, ideal bir insan olduğunu düşünerek gideceğiz ancak bize Can Yaman’ın bu dünyadan olduğunu kanıtlayacak bir şeyler anlatabilir misin” diye sordu.

Yaman, stüdyonun arka tarafını göstererek “Arka odaya geçelim” yanıtını verdi. Yaman’ın verdiği cevap magazin dünyasını karıştırdı. .

Yaman daha önce yaptığı libido açıklamalarıyla da tepki çekmişti. Yaman, Erkenci Kuş isimli dizide birlikte rol aldıkları Demet Özdemir’le 20. bölümde sevgili olduklarını belirterek, “Başrol çiftinin libidosunun yüksek olması lazım. Ben hep şunu söylüyorum, oyuncular ikiye ayrılıyor; libidosu olanlar, libidosu olmayanlar… Cast da buna göre yapılmalı. Son yıllarda işi tutmayan jönlere bak; hepsinin libidosu olmayan partnerleri vardı. Seyirciye ‘Bunlar gerçekten sevişiyor mu sevişmiyor mu’ diye sordurtamazsan o iş tutmaz. Demet’le bizim çekimimiz tavandı, maksimum olduk” ifadelerini kullanmıştı.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız