Beyaz TV'deki 'cin çıkarma seansı' ile gündeme gelen Pelin Hürman, 'üfürükçü, muskacı olmadığını ve yaptığının cin çıkarma değil bir davet olduğunu' ileri sürdü. Adnan Oktarlara ve Memişlere neden ‘linç yapılmadığını soran Hürman, “Reklamın iyisi kötüsü olmaz” dedi.

Canlı yayında ‘cin çıkarma’ seansı yapan şarlatan Pelin Hürman’dan açıklama

Kendisini 'metafizik uzmanı' olarak tanıtan ve Gökçek ailesine ait Beyaz TV’nin canlı yayınında 'cin çıkarma seansı' yapan şarlatan Pelin Hürman, gelen tepkiler üzerine açıklama yaptı. Hürman, "Reklamın iyisi kötüsü olmaz. Neden Adnan Oktarlara, Memişlere linç olmadı? Emeğimle bu kadar zamandır gelemediğim yerlere 2 saatte geldim" dedi. Televizyondaki seansın ‘cin çıkarma’ değil, ‘bir davet’ olduğunu öne süren Hürman, ‘haramzade, üfürükçü değilim’ dedi.

Melih Gökçek’in oğlu Osman Gökçek’in yönettiği Beyaz TV'nin stüdyosunda çekilen "Her Açıdan" programına katılan ve kendisini 'metafizik uzmanı' olarak tanıtan Pelin Hürman, canlı yayında 'cin çıkarma seansı' yaptı. YouTube'da canlı yayınlanan görüntüler sosyal medyada tepki çekerken, Hürman, 'içine cin girdiğini düşünenlerin de kendisine başvurması' gerektiğini söyledi. Hürman, "Bir buçuk dakikada çıkartırım, kahvemi çayımı içer giderler" dedi.

Duvar’daki habere göre, YouTube'da kendi kanalı üzerinden eleştiri ve tepkilere cevap veren Hürman, şunları söyledi:

"Ben metafizik uzmanı Pelin Hürman. Dünden beri ben konuşuluyorum. Ne yazık ki bir programın 2 dakikalığını kesmişler yaymışlar. Orada insanlar ileri geri konuşmuşlar yorumlar yapmışlar. Ben kendi videolarımda asla musallat çıkarma işlemi paylaşmadım. Öyle şeylere de karşı olan biriyim. Son çıktığım programdaki asla cin çıkarma seansı değildi. O bir gönderiydi, davetti. Bedenin içinde ya da etrafındaysa sıkıntı, yıllarca psikiyatrist gezip ilaç kullanıp sıkıntılarına çözüm bulamazlarsa kendilerine farkındalık göstermeye çalıştık.

'İLMİM DOĞUŞTAN'

Benim haramzade üfürükçü olmadığımı beni tanıyanlar çok iyi biliyor. Ben muskacılara üfürükçülere karşıyım. İlmim doğuştan gelmekte.

Bakımlardan asla ücret almıyorum. Bedenden çıkartma işleminden asla ücret almıyorum. 6 ay 7 ay uğraştığım işlemlerden ücret alıyorum. Bir büyü olayı varsa bunlardan ücret alıyorum. Bedeninde musallat zuhur etmiş kişilerden asla ücret almıyorum. Benim ilmim başkasında olsa şimdi köşeyi dönmüştü.

Siyaset insanı, yandaş değilim. Reklamın iyisi kötüsü olmaz. Hem günahlarımı temizliyor hem de ismimi yayıyorlar, hepsinden Allah razı olsun. Gece gündüz beni konuştular. Ne güzel bir anda bütün kitleye ulaştım. Sıkıntısı olanlar beni araştırdı ve bana destek mesajları ve telefonları geldi. Sözlerimin arkasındayım. Bu işime devam edeceğim.

Niçin daha önce Adnan Oktarlara, Medyum Memişlere, Ketolara linç olmadı? Bu kadar Youtube'da cin çıkartma adı altında dövülenler, taciz edilen kadınlar oldu. Hani neredesiniz?

'Para için bak ne hale gelmiş' diye beni manşete atmışlar. Ben 1.5 yıldır kapalıyım. Allah için kapandım. Şöhret ve para için kapanmadım. Bu kadar iftira olmaz. Eğer ben bir şeylerden para kazanmak için kapandıysam dışarıda açık gezerim. Video çekerken kapanırım. Din tüccarı değilim. Siyasi bir bağım yönüm yok. Ben bir cemaate de üye değilim. Asla kula kulluk etmem.

Emeğimle bu kadar zamandır gelemediğim yerlere 2 saatte geldim, çok teşekkürler. Linç çalışması içine girişenler ile konuştum, özür dilediler. Sizi tanımak istiyoruz dediler. Tekrar diyorum, ben bir büyücü, üfürükçü, muskacı değilim."