birgün

20° AÇIK

MEDYA 22.05.2020 10:13

Canlı yayında ikinci kez yellenme sesi duyuldu, Veyis Ateş açıklama yaptı

Geçen ay yaptığı yayında ‘yellenme’ benzeri bir ses duyulan ve sosyal medyada gündem olan Veyis Ateş’in dünkü programında da ‘yellenme’ benzeri bir ses duyuldu, Ateş konuyla ilgili açıklama yaptı.

Canlı yayında ikinci kez yellenme sesi duyuldu, Veyis Ateş açıklama yaptı

Geçen ay yaptığı Habertürk’te yaptığı bir canlı yayın, çıkan ‘yellenme’ sesi nedeniyle gündem olan Veyis Ateş, yine kendi yayında çıkan ikinci sesle bir kez daha sosyal medyada gündeme geldi. Veyis Ateş’in dünkü programında da ‘yellenme’ benzeri bir ses duyuldu, Ateş konuyla ilgili açıklama yaptı.

Habertürk’te Veyis Ateş’in sunduğu programda dün Prof. Dr. Kemalettin Aydın ve Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Necmettin Ünal konuk oldu. Programda, geçen ay yaşandığı gibi bir kez daha ‘yellenme’ sesi duyuldu.

Daha önce de yaşanan canlı yayın kazası için “Evlerden yayın yapıyoruz. Aksıran olabilir tıksıran olabilir” açıklaması yapan Veyis Ateş, dün geceki yayında ekrana yansıyan ses için de açıklama yaptı.

Ekrana gelen sesin ‘onay sesi’ olduğunu belirten Ateş’in sosyal medya hesabından yaptığı açıklama şöyle:

"İlkinde güldük eğlendik de…

Onay sesi, biraz fazla zorlama bir yorum olmamış mı yaani gençler…

Neyse…

Hayırlı sahurlar"

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız