birgün

20° HAFİF YAĞMUR

DÜNYA 13.02.2020 14:19

Canlı yayında sinek yiyen çocuk viral oldu

Avustralya'da canlı yayında gülümsemesini bozmadan yanağına konan sineği midesine indiren küçük çocuk viral oldu

Canlı yayında sinek yiyen çocuk viral oldu

Avustralya'da yerel bir televizyon kanalının selden etkilenen ailelerle yaptığı röportajlardan biri viral oldu. Sosyal medyada, ekrandaki havalı gülümsemesini bozmadan yanağına konan iki sineği midesine indiren ailenin en küçük çocuğu konuşuluyor.

Aylardır orman yangınlarıyla mücadele eden Avustralya, kısa süre önce, kum fırtınası, dolu ve ani sel baskınlarıyla da karşı karşıya kaldı.

Ülkedeki gazete manşetleri ölü, yaralı ve ölen hayvanlarla dolup taşarken, yerel bir televizyon kanalında canlı yayımlanan bir röportaj sosyal medya kullanıcılarını güldürdü.

Söz konusu röportajda selin verdiği zararlar hakkında bir aile ile görüşülüyor. Ailenin dört üyesi de kamera karşısındayken anne, yaşadıkları zorlukları anlatmaya başlıyor. Bu sırada yüzüne en havalı gülümsemesini takınmaya çalışan ailenin en küçük ferdi ise yanağına konan sineklerle mücadele etmeye başlıyor. Bir süre sonra küçük çocuğun dilini yanağına doğru uzatarak iki sineği de yediği görülüyor.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız