birgün

11° ORTA ŞİDDETLİ YAĞMUR

DÜNYA 13.02.2020 14:19

Canlı yayında sinek yiyen çocuk viral oldu

Avustralya'da canlı yayında gülümsemesini bozmadan yanağına konan sineği midesine indiren küçük çocuk viral oldu

Canlı yayında sinek yiyen çocuk viral oldu

Avustralya'da yerel bir televizyon kanalının selden etkilenen ailelerle yaptığı röportajlardan biri viral oldu. Sosyal medyada, ekrandaki havalı gülümsemesini bozmadan yanağına konan iki sineği midesine indiren ailenin en küçük çocuğu konuşuluyor.

Aylardır orman yangınlarıyla mücadele eden Avustralya, kısa süre önce, kum fırtınası, dolu ve ani sel baskınlarıyla da karşı karşıya kaldı.

Ülkedeki gazete manşetleri ölü, yaralı ve ölen hayvanlarla dolup taşarken, yerel bir televizyon kanalında canlı yayımlanan bir röportaj sosyal medya kullanıcılarını güldürdü.

Söz konusu röportajda selin verdiği zararlar hakkında bir aile ile görüşülüyor. Ailenin dört üyesi de kamera karşısındayken anne, yaşadıkları zorlukları anlatmaya başlıyor. Bu sırada yüzüne en havalı gülümsemesini takınmaya çalışan ailenin en küçük ferdi ise yanağına konan sineklerle mücadele etmeye başlıyor. Bir süre sonra küçük çocuğun dilini yanağına doğru uzatarak iki sineği de yediği görülüyor.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol