birgün

11° PARÇALI BULUTLU

Cem Yılmaz'dan Muharrem Sarıkaya göndermesi

‘Geleceğin Güçlü Kadınları’ programında sahneye çıkan ünlü komedyen Cem Yılmaz, İHA kameramanına canlı yayında tokat atan Muharrem Sarıkaya’ya gönderme yaptı

GÜNCEL 12.03.2022 08:00
Cem Yılmaz'dan Muharrem Sarıkaya göndermesi
Abone Ol google-news

Üniversite öğrencisi genç kadınların desteklenmesi amacıyla düzenlenen 'Geleceğin Güçlü Kadınları' programının gecesinde 'ilham veren' kadınların tasarımları açık artırmada Cem Yılmaz tarafından satıldı.

Yılmaz, İHA muhabirine tokat atan Muharrem Sarıkaya'ya da gönderme yaptı.

Sahnede mikrofon konusunda kendisine yardımcı olan çalışana vuruyormuş gibi yapan Cem Yılmaz, “Öyle bir şey vardı çok tutmuştu, devamı çekildi” ifadelerini kullandı.

NE OLMUŞTU?

Muharrem Sarıkaya, Habertürk TV'nin Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Başkanı Fatma Şahin'in 17 Aralık 2021'de konuk olduğu canlı yayınında, İHA muhabiri Ahmet Demir'e tokat atmıştı. Görüntülerin sosyal medyaya yansıması sonrası meslek örgütleri ve kamuoyundan gelen yoğun tepkilerin ardından özür dilemişti. Sarıkaya, olayın ardından Habertürk Ankara Temsilciliği görevinden istifa etmişti.

Yaklaşık 2 ay sonra tekrar habertürk.com.tr’de 'İkinci şans' başlığıyla bir yazı yazan Sarıkaya, kuruma döndüğünü duyurarak; İHA muhabiri Demir hakkında, “Yargıda uzlaşarak helalleştim” demişti.

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

Birgün'e Abone ol