birgün

22° AZ BULUTLU

GÜNCEL 03.07.2020 12:17

Cem Yılmaz'dan Ozan Güven açıklaması

Deniz Bulutsuz'a şiddet uygulayan Ozan Güven'e ilişkin paylaşım yapan Cem Yılmaz, "Bu konu tartışmaya kapalı bir konudur" dedi

Cem Yılmaz'dan Ozan Güven açıklaması

Deniz Bulutsuz’a uyguladığı şiddetle gündeme gelen ve sosyal medyada sanatçıların da tepki gösterdiği Ozan Güven’e ilişkin yakın arkadaşı Cem Yılmaz'dan açıklama geldi.

Konu hakkında sessizliğini gün boyunca koruyan ve bu tavrı yüzünden tepki gören Cem Yılmaz Twitter hesabından bir paylaşım yaptı.

Cem Yılmaz şu ifadelere yer verdi:

"Sevgili arkadaşlar kadına şiddet meselesinin 'tarafı' olmak diye bir duruşum söz konusu bile değildir. Bu konu tartışmaya kapalı bir konudur. Arkadaşım üzerinden 'Sen de bir şey söyle' isteğinizi anlamakla beraber, konu hakkında cok üzgün olmak dışında bir halim yoktur. Yapmayın. Sosyal medya üzerinden,bu meseleyi yazmak çizmek istememek ile başka çirkin duyguları,düşünceleri karıştırıp bu sefer siz linç kazanı kaynatıyorsunuz. Her şey birbirine giriyor. Çok üzgünüm."

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız