birgün

8° PARÇALI AZ BULUTLU

KÜLTÜR SANAT 15.01.2020 09:59

Cem Yılmaz, G.O.R.A'nın sevilen karakterine dizi yapacak

Ünlü komedyen Cem Yılmaz, G.O.R.A filminin sevilen karakteri Erşan Kuneri'yi ekrana taşımak istediğini açıkladı.

Cem Yılmaz, G.O.R.A'nın sevilen karakterine dizi yapacak

Cüneyt Özdemir’in Youtube kanalında açıklamalarda bulunan ünlü komedyen Cem Yılmaz, G.O.R.A filminin sevilen karakteri Erşan Kuneri'ye özel dizi çekmek istediğini açıkladı.

Erşan Kuneri'yi film yapmıyorsun sorusunu sorduğunu söyleyen Yılmaz, bu karakterin seks filmleri dönemine denk geldiğini hatırlattı.

Ünlü komedyen Cem Yılmaz şu ifadeleri kullandı:

“GORA filminde ‘Türkiye’de neden bilim kurgu çekilmiyor’a ait bir skeçte bir kahramandı.Komik bir karakter. Bir niyetim var, Erşan Kuneri ile ilgili bir şey yapma niyeti… Sinema filmi yapmakla ilgili çekincem belki haklı bir şeye dokunuyor. Çünkü, dil, muhataplar, filmin +18 yemesi meselesi ile uğraşmamak için başka bir platforma yapmayı planlıyorum, bir dizisini. Bir dizi yapmayı düşünüyorum Erşan Kuneri hayatı ve eserleri diye…”

cem-yilmaz-sevilen-g-o-r-a-karakterine-dizi-yapacak-675294-1.

cukurda-defineci-avi-540867-1.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız