birgün

24° AÇIK

KÜLTÜR SANAT 31.05.2020 17:59

CerModern 2 Haziran’da kapılarını açıyor

CerModern kapılarını yeniden açmaya hazırlanıyor. CerModern tarafından yapılan açıklamada 2 Haziran’da yapılacak açılışın ardından ziyaretçiler de koronavirüs önlemlerine uygun şekilde içeri alınacak

CerModern 2 Haziran’da kapılarını açıyor

Tüm dünyayı etkisi altına alan Covid-19 salgını nedeniyle 19 Mart 2020 tarihinde faaliyetlerine ara veren CerModern 2 Haziran’da kapılarını yeniden açıyor.

CerModern’den yapılan açıklamada alınan önlemler ve yeni döneme ilişkin tüm ziyaretçilere maske takma zorunluluğu ve tüm ziyaretçilerin giriş esnasında vücut ısısı ölçümlerinin yapılacak.

BİLETLER İNTERNETTEN TEMİN EDİLEBİLECEK

Öte yandan birçok noktada el dezenfektanının yanı sıra, Açıkhava terasında gerçekleşecek sinema, tiyatro, konser ve dans gösterilerinde sosyal mesafe ve hijyen önlemlerinin de azami düzeyde sağlanacağı ve ayrıca bu yıl sonuna kadar sergiler dışındaki tüm etkinliklerin biletleri internetten temin edilebileceği belirtildi.

CerModern bünyesinde faaliyet yürüten CafeModern’in de profesyonel ekiplerle ve özel kimyasal ve hijyen maddeleriyle açılış öncesi ve sonrasında düzenli olarak dezenfekte edileceği ve faaliyetlerine kaldığı yerden devam edeceği belirtildi.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız