birgün

6° PARÇALI BULUTLU

YAŞAM 29.07.2020 11:49

Cesur isimli köpek emekli albay tarafından katledildi

Balıkesir'de Gökçe Büyüker isimli emekli albay komşusunun köpeği Cesur'u tüfekle katledip, kumsala gömdü.

Cesur isimli köpek emekli albay tarafından katledildi

Balıkesir'in Erdek ilçesinde Cesur isimli köpek, Gökçe Büyüker isimli kişi tarafından tüfekle vurulduktan sonra kumsala gömüldü. Cesur'un öldürülmesi ise büyük tepkiye neden oldu.

Edinilen bilgiye göre, Erdek’te emekli Albay Gökçe Büyüker'in sahipli bir köpeği öldürdüğü söylendi. Erdek sınırları içindeki Düzler bölgesinde Cesur isimli köpeği, ruhsatsız av tüfeği ile dört el ateş ederek öldürdükten sonra, köpeğin cansız bedeni kumsala gömülü olarak bulundu. Köpekle birlikte yaşayan Şehriban Batır’ın ise adli mercilere suç duyurusunda bulunduğu öğrenildi.

Kumsalda dom dom kurşunu ile katledilen Cesur'un cansız bedeni bulundu. Öldürülen Cesur’un gömüldüğü yerden çıkartılarak 'Bir İnci Yalısı' adlı yerin bahçesinde hazırlanan mezara gömüldü.

cesur-isimli-kopek-emekli-albay-tarafindan-katledildi-762206-1.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız