birgün

2° PARÇALI BULUTLU

CHP Gürsu İlçe Başkanlığı'na taşlı saldırı

CHP Gürsu İlçe Başkanlığı'na taşlı saldırı düzenlendi. Parti binasının camlarının saldırı nedeniyle kırıldığı görüldü. CHP'li Aydın "Saldırıyı gerçekleştirenlerin bir an önce yakalanarak gerekli cezaları almasını bekliyoruz" ifadelerini kullandı.

GÜNCEL 06.12.2022 00:38
CHP Gürsu İlçe Başkanlığı'na taşlı saldırı
Abone Ol google-news

Cumhuriyet Halk Partisi'nin (CHP) Bursa'daki Gürsu ilçe binasına saldırı düzenlendi. Taşlı saldırı nedeniyle camların kırıldığı görüldü. CHP Bursa Milletvekili Erkan Aydın sosyal medya hesabından saldırı sonrası binanın görüntülerini paylaştı ve geçmiş olsun dileklerini iletti.

'GEREKLİ CEZALARI ALMASINI BEKLİYORUZ'

Aydın paylaşımında şu ifadelere yer verdi:

"CHP Gürsu İlçe Başkanlığımıza yapılan taşlı saldırı nedeniyle İlçe Başkanımız Haşim Öztürk ve tüm partililerimize geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Saldırıyı gerçekleştirenlerin bir an önce yakalanarak gerekli cezaları almasını bekliyoruz..."

"BİR KİŞİ GÖZALTINA ALINDI"

krttv.com.tr'den Onur Erdoğan'ın haberine göre, CHP Bursa Milletvekili Erkan Aydın, olaya ilişkin bir kişinin gözaltına alındığını belirtti. Olayın kişisel husumetten kaynaklandığını ifade eden Aydın, ilçe başkanlığının olaya ilişkin şikayetçi olduğunu söyledi.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

Birgün'e Abone ol