birgün

24° AZ BULUTLU

CHP'li Öztunç video paylaştı: İstanbul’a laf edenler dönüp AKP’li Kahramanmaraş belediyelerine bir bakın

CHP Genel Başkan Yardımcısı Ali Öztunç, Maraş’ta çöplerin toplanmadığını gösteren ve bir yurttaş tarafından çekilen videoyu paylaşarak, "İstanbul’a laf edenler dönüp AKP’li Kahramanmaraş belediyelerine bir bakın" dedi.

GÜNCEL 29.01.2022 21:19
CHP'li Öztunç video paylaştı: İstanbul’a laf edenler dönüp AKP’li Kahramanmaraş belediyelerine bir bakın
Abone Ol google-news

CHP Genel Başkan Yardımcısı Ali Öztunç, Kahramanmaraş’ın Onikişubat Belediyesi’ne ait bir çöp konteyneri ve konteynerin çevresini gösteren videoyu, “İstanbul’a laf edenler dönüp AKP’li Kahramanmaraş belediyelerine bir bakın. Memlekette çöpler toplanmıyor” notuyla paylaştı.

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Kahramanmaraş Milletvekili Ali Öztunç, sosyal medya hesabında; Maraş’ta çöplerin toplanmadığını gösteren ve bir yurttaş tarafından çekilen videoyu paylaştı.

Tekerek Mahallesi’nde Onikişubat Belediyesi’ne ait çöp konteyneri ve çevresini gösteren video ile ilgili Öztunç, şu mesajı verdi:

"Kahramanmaraş merkezde bugün bir hemşerimin çektiği video. İstanbul’a laf edenler dönüp AKP’li Kahramanmaraş belediyelerine bir bakın. Memlekette çöpler toplanmıyor. Aktrollerden ve beceriksiz belediye başkanlarından hemen iftira, hakaret, küfür, saldırı başlar ama gerçek bu videoda."

(ANKA)

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

Birgün'e Abone ol