CHP’li vekil Çağlayan’daki arbedede yaralandı

17.04.2019 20:51 GÜNCEL
CHP Doğa Haklarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Gülizar Biçer Karaca, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun mazbata almak için il seçim kuruluna geldiği sırada yaşanan arbedede kırılan bir cam parçasıyla sol kolundan yaralandı. Çağlayan’da yaralanan Karaca’nın ameliyata aldığındığı ve hayati bir tehlikesi bulunmamakla birlikte yaşanan yaralanmadan kaynaklı tendon ve sinirlerin zarar görme riskinin olduğu bildirildi. […]

CHP Doğa Haklarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Gülizar Biçer Karaca, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun mazbata almak için il seçim kuruluna geldiği sırada yaşanan arbedede kırılan bir cam parçasıyla sol kolundan yaralandı.

Çağlayan’da yaralanan Karaca’nın ameliyata aldığındığı ve hayati bir tehlikesi bulunmamakla birlikte yaşanan yaralanmadan kaynaklı tendon ve sinirlerin zarar görme riskinin olduğu bildirildi.

İMAMOĞLU’NDAN ZİYARET

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, dün yaralanan ve hastaneye kaldırılan CHP’li Karaca’yı ziyaret etti.

İmamoğlu, twitter hesabından yaptığı paylaşımda, Karaca’ya acil şifalar diledi:

“Dün adliyede mazbata alımı esnasındaki yoğunluktan kaynaklı talihsiz bir kaza geçiren Genel Başkan Yardımcımız Gülizar Biçer Karaca’yı ziyaret ederek kendisine ve diğer hastalara geçmiş olsun dileklerimizi ilettik. Acil şifalar diliyorum.”