birgün

18° AÇIK

Çiftçinin sorunlarını dinleyen vekile AKP İlçe Başkanı’ndan müdahale: Bugün Allah'a şükür 4 traktörümüz var

Tekirdağ’ın Süleymanpaşa ilçesinde gerçekleşen Çiftçiler Günü etkinliğinin ardından CHP Tekirdağ Milletvekili İlhami Özcan Aygün’ün çiftçilerle sohbetine AKP ilçe başkanı müdahale etti. Aygün, AKP İlçe Başkanı Sezai Çetin’e “Dünyayı pembe mi görüyorsunuz?” diyerek gözlük taktı.

GÜNCEL 14.05.2022 12:36
Çiftçinin sorunlarını dinleyen vekile AKP İlçe Başkanı’ndan müdahale: Bugün Allah'a şükür 4 traktörümüz var
Abone Ol google-news

Haber Merkezi

Tekirdağ’ın Süleymanpaşa ilçesinde Çİfçiler Günü nedeniyle bir basın açıklaması düzenlendi. Açıklamaya CHP Tekirdağ Milletvekili İlhami Özcan Aygün, Süleymanpaşa Ziraat Odası Başkanı İmdat Saygı, Süleymanpaşa Süt Üreticileri Birliği Başkanı Şerif Baykurt ve AKP Süleymanpaşa İlçe Başkanı Sezai Çetin ve Gelecek Partisi Tekirdağ İl Başkanı Recep Nişancı katıldı.

Aygün, Ziraat Odası Başkanı Saygı’nın yaptığı basın açıklamasının ardından çevredeki çiftçi ve yurttaşlarla sohbet etti. Çiftçinin sorunlarına dikkat çeken Aygün, ayçiçek destekleme priminin yıllardır 50 kuruş olduğunu hatırlattı.

O sırada AKP İlçe Başkanı Çetin “Sayın vekilim benim babam 75 yaşında bugüne kadar 1 tek traktör vardı. Bugün Allah'a şükür 4 traktörümüz var” diyerek sohbete müdahale etti.

Çevredekilerin “Sezai Bey'in dedesi nasıl almış o traktörleri?” sorusuna ise başka bir yurttaşın “AK Parti onları desteklemiştir” dediği duyuldu.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

Birgün'e Abone ol